Adept Budownictwa
Autor: Adept Budownictwa
17/08/2017
Zapraszamy do udziału w programie wszystkie szkoły o profilu budowlanym w Polsce. Jego celem jest transfer wiedzy o produktach i technologii budowlanej do uczniów w formie zabaw i konkursów z nagrodami. Celem jest też promocja kształcenia zawodowego w Polsce.

Korzyści:

  1. Indywidualne podejście. Każdemu uczniowi dostarczamy najbardziej aktualną wiedzę o produktach i technologii budowlanej.
  2. W zabawie, której treścią jest pasja i wiedza o szeroko rozumianym budownictwie, uczniowie zyskać mogą nagrody finansowe.
  3. Działamy mobilnie (smartfony i tablety) oraz tradycyjnie (laptopy), w formacie grywalizacji, czyli zgodnie z przyzwyczajeniami komunikacyjnymi uczniów.
  4. Szkoła nie ponosi nakładów związanych z uczestnictwem w projekcie.   

 

Jak działamy:

  1. Zapraszamy szkoły i uczniów do udziału w V edycji programu. Rejestracji dokonujemy w formie zabawy Zakład Adepta Budownictwa, która będzie miała wpływ na wartość puli nagród projektu.
  2. Transfer wiedzy o produktach i technologii budowlanej przyjmie formę mikroblogu: Leksykon Adepta
  3. Odpytywać będziemy w formie Konkursu Wiedzy.
  4. Będziemy także zachęcać uczniów do dzielenia się swoją pasją na temat budownictwa, architektury czy projektowania zieleni, oczywiście w social mediowej formie w ramach akcji #AdeptaBudownictwa.

 

Szkoły obecne w Adepcie: znajdziecie tutaj.

Zapraszam do kontaktu: kasia@habitaton.com.